bodoplast%20logo[1]

Endüstriyel elektrolitik metal kaplama tesisleri üretimi konusunda faaliyet gösteren; ve halen Bodoplat’ın destek ayağını ve güçlü yönünü teşkil eden grup firmamız Etis Endüstriyel Metal Kaplama Tesisleri San.Tic.Ltd.Şti.’nin hem vitrinini oluşturmak, hem de AR-GE yeteneklerini geliştirmek amaçlarıyla kendi faaliyet konusunun bir çıktısı olarak çevreye duyarlı, ileri teknoloji donanımlara sahip tesis ve bu tesise özel uygun olarak tasarlanmış bina yatırımı ile örnek, öncü ve model bir proje yatırımı olarak Haziran 2012’de faaliyete geçmiştir. Başta otomotiv sanayi olmak üzere, beyaz eşya, elektronik, banyo ve mutfak armatürleri ve aksesuar sektörlerine yönelik dekoratif elektro-krom ve Saten Nikel kaplamalı ürünlerin üretimini konusunda faaliyette bulunan firmamız Arburg plastik enjeksiyon makine parkı ve en son teknolojik yeniliklerle donatılı esnek ve tam otomatik kontinu elektro-metal kaplama tesisinde; müşteri isteklerine göre ABS ve PC-ABS plastik enjeksiyon ürünler üzerine, CR+6 ve CR+3 prosesleri ile parlak krom ve OEM onaylı geniş saten yelpazesinde effektleri olan metal kaplanmış ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretim ve kalite sistemi TS ISO 16949, çevreci ve kendi bünyesinde yer alan arıtma sistemiyle ISO-14001 ve işçi sağlığı ve iş güvenliğini önceleyen yaklaşımıyla ISO 18001 sertifikalarına sahip olan firmamız, modern ekipman ve cihaz yatırımlarıyla donatılmış labaratuvarı ile kimyasal proses analizlerini ve ürün validasyonu, lay-out ve proses testlerini yapma kapasitesine sahip olup, bir çok iç ve dış müşterilerinin denetimlerini de başarıyla tamamlamıştır. 2014 yılında başlayan plastik enjeksiyon makine yatırımı ile elektro-krom kaplı plastik parçaları içeren komple ürünler her bir aşamada yer alan deneyimli ve yetkin kadro ile tasarım, geliştirme, üretim, montaj ve lojistik gibi hassas yönetilen kompleks alt süreçler den geçerek üretilmektedir. Firmamız, sahip olduğu ileri teknolojiyle donatılmış ve çevreye saygılı tam otomatik üretim tesisi, en büyük yatırımı olarak gördüğü tecrübe ve bilgi birikimine sahip personeli, sürdürülebilir ve sürekli iyileştirmeyi önceleyen stratejileriyle müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamayı ve kendi alanında faaliyet yapan firmaların öncülerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Bodoplast established by its Sister company Etis Ltd.Şti. as a it’s strongest side. And provides high volume decorative electro-chrome plating services with a wide range of industries besides automotive, including household appliances, sanitary, construction and accessories. We are offering “CR+6” and “CR+3” processes on ABS and PC-ABS with “bright” and a wide variety of OEM approved “satin” effect products in our flexible and fully automatic continuous electro-chrome plating plant equipped with the newest technological innovations. Our company is capable of making chemical process analysis and product validation, lay-out and process tests in its own laboratory, which is equipped with high technology testing devices.

We has TS ISO 16949 quality system, ISO-14001 with environmentally friendly and self-contained treatment system and ISO 18001 certification with the approach of occupational health and safety, has successfully completed the inspections of many customers. With the investment of Arburg plastic injection machines which has started in 2014 be able to manufacturing the end products which has includes electro-chrome plated plastics parts by using sub-processes as like mould and product design, development, production, assembly and logistics and delivery. Our company aims to be one of the pioneer companies operating in its own field, with its fully automatic production facility which is equipped with advanced technology and respectful to its surroundings, its experienced and knowledgeable personnel, its sustainable and continuous improvement prioritized strategies, and its ability to meet customers’ requests and expectations.

Faaliyetlerimiz: Dekoratif elektro kaplama, plastik parça üretimi

Production Field: Decorative electro-plated plastic parts production.

Firma iletişim bilgileri için buraya tıklayınız / Click here for company contact information…