cansan yatay%20kopya[1]
CANSAN ALÜMİNYUM PROFİL SANAYİ TİC.A.Ş.
1990 yılında kurulan Cansan Alüminyum, Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerindendir, 100.000 m2 alan üzerinde kurulu, teknolojik donanımı yüksek, modern fabrikasıyla geniş hacimli üretim kapasitesine sahiptir. Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile hassas toleranslı, özel alaşımlı, üstün nitelikli alüminyum profiller üretiminde uzmanlaşmıştır. Kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat operasyonları ile üretimini entegre hizmet anlayışı içerisinde sürdüren firmamız her türlü endüstriyel profil, mobilya profilleri, inşaat profilleri, solar profilleri ve otomotiv profillerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Üstün tasarım ve mühendislik gücü, talaşlı imalattaki yetkinliği ve kapasitesi firmamızın fark yaratan güçlü yönlerindendir. Alüminyum ve alaşımları üzerindeki uzmanlığını Yeşilova Holding Ar-Ge desteği ile güçlendiren Cansan Alüminyum, en zorlu toleranslarda en nitelikli ürünlerin üretimini gerçekleştirerek 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kuruluş Yılı / Established In: 1990

Faaliyet Alanı / Production Field: Endüstri, Alüminyum Profil üretimi ve Mekanik İşlem.

Ürün Çeşitleri / Products: Alüminyum Profiller, Kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat.

Markaları / Trademarks: Sistem Canelli, Solar Teknik,Sigma Teknik ve Sistem Mobicci

Kalite Belgeleri / Certifications: TSE, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, QUALANOD, QUALICOAT, EN15088:2005

Firma iletişim bilgileri için buraya tıklayınız / Click here for company contact information…