Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası Bahar Halı Saha Futbol Turnuvası’nın dördüncüsü 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü başladı. Yıldız Spor Tesisleri’nde oynanan turnuvada 2 grupta toplam 14 takım mücadele edecek. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile tek maç eleme usulüne göre final grubu maçları oynayacaklar ve şampiyon belli olacak.

Bu yılki turnuvanın açılışı, Cansan Alüminyum ve Canel Otomotiv firmaları arasındaki maçla başladı. Bu iki takım geçen yıl finalde karşı karşıya gelmiş ve Cansan Alüminyum şampiyonluk ipini göğüslemişti. Bu yıl çekilen kura ile açılış maçının bu iki takım arasında olması ilginç bir tesadüf oldu.

Açılış seromonisine HOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Korun, Başkan Vekili Erkan Pancaroğlu ile Bölge Müdürü Bahattin Canıgüleç de katıldı. Başkan Korun yaptığı konuşmada, turnuvanın bu yıl dördüncüsünün organize edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Korun, “Centilmence bir turnuva geçmesini diliyoruz. Bu organizasyona katılan bölge firmalarımızın oyuncu ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Zira, bu tür organizasyonlar firmalar arası ilişkiler ve dayanışma açısından da önem verdiğimiz etkinlikler. Katılan tüm takımlara başarılar diliyorum ve sakatlıkların olmadığı keyifli anların yaşandığı bir aylık bir zaman geçirilmesini diliyorum” dedi.

Turnuva daha sonra birlikte yapılan başlama vuruşu ile start aldı.

 

A GRUBU:

1- SMR Plast Met Automotive Tec. Turkey Plastik İmalat A.Ş.

2- Canel Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.

3- İzo-Tek İzolasyon Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

4- Orsez Sınai Tıbbi Gazlar ve Kim. Mad. Tic. San. Ltd. Şti.

5- Elringklinger TR Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.

6-  Altesa Müh. Metal Mak. Robot Otom. Sist. San. ve Tic. Ltd. Şti.

7- Cansan Alüminyum Profil San. ve Tic. A.Ş.

B GRUBU:

1- Y.T.T Otomotiv Yan San. Tic. Ltd. Şti.

2- Goldsit Ofis Mobilyaları San. ve Tic. A.Ş.

3- AKP Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

4-  Canray Ulaşım Sistemleri A.Ş.

5- Metekim Kauçuk A.Ş.

6-  Ak Doruk Makine İnşaat Nakliye San. ve Tic. Ltd. Şti.

7- Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.