Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (HOSABSİAD) Olağan Genel Kurulu 23 Eylül 2019 Pazartesi günü HOSAB Konferans Salonu’nda yapıldı. Çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilen genel kurulda divan başkanlığını Yücel Vatansever, katip üyelikleri Murat Erceiş ve Haluk Korun yaptı.

Tek listenin olduğu seçimde Sezai Sezer yeniden başkan olarak iki yıl daha güvenoyu aldı. Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Sezai Sezer, Ömer Faruk Korun, Mesut Rekkalı, Nazmi Kırımcı, Haluk Korun, Rıdvan İşbaşaran ve Fatih Sivri. Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Tahir Taner Acar, Orcan Alyüz, Erdil Uğurlu, İbrahim Gökdağ, Özgür Alyüz,  Ercan Pancaroğlu, İrem Tozluyurt seçildi.

HOSABSİAD Denetim Kurulu asıl üyeleri Murat Erceiş, Ümit Sırt, Erkan Pancaroğlu; Denetim Kurulu yedek üyeleri; Vedat Saygın, Bedayet Karagöz ve Necdet Kaya oldu.

HOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Sezer, sanayicilerin duyduğu güvenoyuna teşekkür ederek, “Derneğimiz HOSAB ile ortaklaşa etkinliklere imza atıyor. Bundan sonraki süreçte de aynı çizgimizde devam edeceğiz” dedi.