otm%20logo[1]

Otm Plastik – Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd Şti. 2001 yılında Tunca VATANSEVER’in girişimi ile Bursa’da kurulmuştur. Firmamız Hasanağa Org. San. bölgesinde toplam 2.700 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Oto Trim malzemeleri (İç Giydirme) ve Çeşitli özelliklerde Fidan üretim kapları üretmektedir. Hedeflerimiz: Müşterilerimizi memnun edecek ürün ve hizmetleri, dünya kalite stanbdartlarında sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, Ülkesi, müşterileri, ve çalışanları için güvenirlik ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Türkiye’de kurulu bulunan ana otomotiv sanayiine hizmet veren firmamız müşterilerin farklı spesifikasyonlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Üretimimizi ISO 9001 – 2000 sertifika standartlarına uygun yapmakta olup Üretimin her aşamasında maliyetleri düşürmek ve tam zamanında teslimat yapabilmek için çağın en yaygın üretim metodları denenir. İşletmemizde parçaların kesiminde kullandığımız 5 Eksen CNC teknolojilye verdiğimiz önemin göstergesidir.

Otm Plastik – Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd Şti, has established by Tunca VATANSEVER in Bursa in 2001. Our company manufacturing in HOSAB with total closed area of 2.700 m2. We produce Auto Trim materials (Interior Trim ) and Seedling production containers with variety of specifications. Our Projection: Our company aims to serve products and services which satisfies our customers with world class quality standards. In this perspective, we also targeting to be a trusted and well-respected symbol for our Country, customers and employees. Serving the main automotive industry established in Turkey, our company has ability to make production for variety of specifications. Production processes are compliant to ISO 9001 – 2000 certification standards and to cut the costs and make timely delivery, modern and common production methods has been tested in every stage of production. Our state-of-art 5 Axis CNC part cutting machine is a good example of our technology perspective.

Kuruluş Yılı / Established In: 2001

Faaliyet Alanı: Oto Trim Malzemeleri, Fidan yetiştirme kabı

Production Field: Auto Trim Materials, Seedling production container

Ürün Çeşitleri: Ticari araç, Minibüs, Otobüs, Kamyon, İş makinaları ve Tarım makinaları, İç ve dış Plastik Trim ABS ürünler ve tekstil kaplamalı tavan grubu üretimi yapmaktadır.
Products: Interior and exterior Trim ABS products and textile coated roof panels production for Commercial Vehicle, Minibus, Coach, Truck, Work machines and Agriculture machines.

Kalite Belgeleri / Certifications: ISO 9001/2008

Firma iletişim bilgileri için buraya tıklayınız / Click here for company contact information…